Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.

Hausbrandt kafijas komplekts BIROJS 3 x 1 kg

Kafijas komplekts sastāv no 3 kg kafijas:
  1. Kafijas pupiņas Hausbrandt Nonetti Espresso 1kg

  2. Kafijas pupiņas Hausbrandt Qualita Rossa 1kg

  3. Kafijas pupiņas Hausbrandt Venezia 1 1kg 

  1. Kafijas pupiņu maisījums Hausbrandt (Espresso) Nonetti ir viens no populārākiem produktiem no uzņēmuma Hausbrandt Trieste 1892. Kafijas sastāvā ir rupīgi atlasītas dienvidamerikas arabikas un augstas kvalitātes robustas pupiņas, attiecībā 50/50%. Tieši pateicoties 50% robustas, šīs kafijas maisījums ir ideāls rīta kafijas pagatavošana, jo tas dos enerģijas krājumu visai dienai. Vakuuma iepakojums lieliski saglabā ceptu izstrādājumu un grauzdētas maizes aromātu ar smalku skābumu. Hausbrandt'a tradicionālā vidēja grauzdešanas pakāpe. Piemērotspagatavošanai pēc espresso-metodes, ar moka kannu ka arī kafijas automātā. Iepatīksies uzmundrinošas rīta kafijas cienītājiem, kā arī biroja darbiniekiem.
  2. Kafijas pupiņu maisījums stipras kafijas cienītājiem. Arabikas un robustas attiecība ir 40% pret 60%. Ka zināms, robustā ir aptuveni divreiz vairāk kofeīna, tāpēc kafija pamodinas pat pašu miegaināko cilvēku. Kafijai piemīt bagatīga garša ar pikantām notīm. Vakuuma iepakojums ar vārstu lieliski saglabā grauzdētas kafijas pupiņu garšu un aromātu. Klasisks itāļu vidēja grauzdešanas pakāpe. Piemērots visām kafijas pagatavošanas metodēm: espresso-metodei, automātiskā kafijas automātā, moka kannā.
  3. Grauzdētas kafijas pupiņu maisījums, 40% arabica / 60% robusta. Kafija ar grauzdētas maizes aromātu.

39.99 €

Saņemt jaunumus
Mūsu lapa izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu pirkšanas pieredzi. Noklikšķinot uz 'Piekrītu' vai pārlūkojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā.
Piekrītu | Vairāk informācijas